دستورالعمل خاص حضرت ولی‌عصر (عجل)

دستورالعمل خاص حضرت ولی‌عصر (عجل)

نویسنده: مدیر سایت انتشار: ۱۴۰۱/۱۲/۱۳

دستور العملی خاص

 

جناب حجةالاسلام و المسلمین آقای حاج سید حسین هاشمی‌نژاد نقل کردند:

روزی یکی از دوستان طلبه‌ام برای حاجت بسیار مهمی به من مراجعه کرد و پس از بیان حاجتش تقاضا نمود تا با هم خدمت آقای مجتهدی برویم و از ایشان کمک بگیریم. بنده که تشخیص دادم حاجت او واقعاً سرنوشت ساز است، در خواستش را پذیرفتم و با هم به منزل آقای مجتهدی رفتیم. ایشان با این که کسالت داشتند بزرگواری کردند و ما را پذیرفتند.

پس از این که قضیه را خدمتشان عرض کردیم، به دوست طلبه‌ام فرمودند: شما به مسجد جمکران مشرف شوید و نماز حضرت را بخوانید و ثوابش را به روح منوّره ی مادر بزرگوارشان بی‌بی نرجس خاتون علیها‌السلام هدیه کنید. و پس از پایان صلوات‌هایی که در سجده بعد از نماز گفته می‌شود، رو به قبله بنشینید و سیصد و سیزده مرتبه  «یا حجّة الله» بگویید. سپس به حضرت نرجس خاتون علیها‌السلام عرض کنید: «شما به فرزند عزیزتان امام عصر علیه‌السلام بگویید مشکل مرا رفع کنند.» چون احسان و اکرام والدین واجب است، حتماً حضرت عنایت می فرمایند.

پس از این که بیانات حضرت آقای مجتهدی تمام شد، از خدمتشان مرخص شدیم. عصر همان روز دوستم به مسجد جمکران مشرف شد و به همان صورت که آقای مجتهدی فرموده بودند اعمال را انجام داد. او فردای آن روز به سراغم آمد و گفت: به عنایت آقا امام زمان علیه السلام آن مشکل بزرگ، به راحتی حل شد! از آن زمان تاکنون حدود بیست سال می گذرد و بارها خودم و هر کس را که به این دستور و توسل واداشته‌ام، به لطف حضرت، حاجت روا دیده ام. امید است در این عصر غیبت که زمان پریشانی و غم و ابتلاست، دوستان امام زمان علیه‌السلام با توسل به حضرتش مخصوصاً توسلی که حضرت آقای مجتهدی به آن امر فرمودند دردهای خویش را درمان کرده و خود را از مهلکه‌ها نجات دهند.[۱]

 

 


[۱]. لاله‌ای از ملکوت، ج۳، ص۲۰۱

برچسب‌ها: ، ، ، ، ،
مطلب بعدی:
مطلب قبلی:

مطالب مشابه


دیدگاه‌ها


دیدگاه شما برای انتشار می بایست توسط مدیران تایید شود.

هیچ دیدگاهی موجود نیست!